Pyrageliai ''DŽIAUGSMAS''

Ingridientai:
REIKES:
250 g margarino,
2 stiklinės vandens,
2 stiklinės miltų,
2 stiklinės pieno,
8 rudų kiaušinių,
dviejų pakelių kremo papuošimui,
200 g šokolado
Gaminimas
TEŠLOS PARUOŠIMAS:
Užkaitinti puodą ir į jį įpilti dvi stiklines pieno ir margarina. Kai viskas užverda suberti miltus ir iš karto greitai maišyti puodą iš visų jėgu beperstojo apie 4 min. Tada mišinį perdėti į kokį nors kitą indą ir viską plakti mikseriu, plakant sudėti 8 kiaušinius. Tada tešlą padėti į šaldytuvą atvėsti.

KREMO PARUOŠIMAS

Suberkite kremą į indelį ir supilkite pieną. Tada viską suplakite su mikseriu,kad kad viskas gerai išsiplaktų, kremas turi būti tirštas.
TEŠLOS KEPIMAS:
Išėmęę tešląąęę; iš&#įįįį353; ššaldytuvo, pamašišykite j#ąąąąąą3;ą ššaukštu. Tuomet labai gerai įkaitinkit orkaitę iki 220 laipsniųčččččūūūūūūū71; cželsijaus. šššššššššššššššššššKai ji įkais, į kepimo skardą dėėkit tešlą su šaukšteliu, bet atsiminkit, kad tarpai tarp tešloŽs turųųi būti apie 4-6cm, nes kitaip pyragaičiaiėėėėė ne išsipūs! Orkaitėje kepti, kol tešlą išsipūs ir pyragaičiai paruduos. Išėmę juos leiskite atvėst! Tada kai jie atvės, galite paimti konditerinį švirkštą ir pyragelio vidų pripildyti kremu. Tada ištirpinkit šokoladą ir juo užpilkite pyragaičius! Nepamirškit palaukt kol tešla išsipūs ir beto jokiais būdais kepimo metu neatidarykit orkaites,nes priešingu atveju pyragaičiai neiškils, dar virtuvėj visiškai neturi būti skersvejo, nes tada, pyragaičiai taip pat neišsipūstų. Juos gaminti tikras DŽIAUGSMAS, SKANAUS! (ELANAS)

Pasidalink su draugais!

Receptų kategorijos

Naujas komentaras

(būtinas)

Įveskite žodžius patvirtinimui

Recepto komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pagal savo patirtį ir pasidalink nuomone su kitais!