5 rezultatų ieškant "velykiniai"

Velykiniai zuikiai

Į dubenį suberti miltus, viduryje padaryti duobutę, sutrupinti mieles, užpilti 4-5 šaukštus šilto pieno, 1 šaukštelį cukraus, uždengti rankšluosčiu ir 20-30 minučių laikyti šiltai, kad pakiltų. Kai tešla pakyla, į ją supjaustyti sviestą, supilti likusį pieną, suberti cukrų, ..

Recepto vertinimas: 0

Velykiniai bulvių kiaušiniai

1. Įkaitinkite orkaitę iki 220 arba 180 temperatūros. Nušveiskite bulves, nušluostykite sausai. Šakute įdurkite bulves 2-3 vietose. (Jei norite, kad odelės būtų švelnesnės, patepkite bulves riebalais arba įvyniokite kiekvieną į foliją.)2. Sudėkite bulves į negilią kepimo skardą...

Recepto vertinimas: 0

Velykiniai kiaušiniai

Kiaušinio smailiajame gale padarykite didesnę skylutę,kad išbegtų jo vidus.Vaisius supjaustykite nedideliais kubeliais,kad tilptų į kiaušinio vidų.Kiekvieną želes pakelio turinį ištirpinkite atskirose stiklinėse virito vandens ir įpilkite juos į kiaušinio vidų.Kartu su žele sudė..

Recepto vertinimas: 4

Velykiniai zuikiai

Užkaisti bulves su ryžiais,ant keptuves paketinti morkas su svogūnais,ir kai išvirs bulves su ryžiais tada supilti pakepintas morkas ir svogunus ir supilti šprotus. ..

Recepto vertinimas: 0

Velykiniai kiaušiniai

Kiausinio smailiajame gale padarykite didesne skylute,kad isbegtu jo vidus.Vaisius supjaustykite nedideliais kubeliais,kad tilptu i kiausinio vidu.Kiekviena zeles pakelio turini istirpinkite atskirose stiklinese virito vandens ir ipilkite juos i kiausinio vidu.Kartu su zele sudekite ir supjaustytus ..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: velykiniai