Vištienos kotletai karališkai

Ingridientai:
1kg broilerių faršo
250g razinų "Golden"
raudonos ir žalios paprikų
10 krabų lazdelių
10 griežinėlių rūkytos šoninės
0.5kg pievagrybių
1 didelė morka
stiklinė grietinėlės
2 kiaušiniai
vegetos, pipirų, čili pipirų
pusė stiklinės džiūvėsių
aliejus
Gaminimas
Į faršą sudedame išmirkytas razinas, kiaušinius, vegetą, pipirus, džiūvėsius ir pakepintas aliejuje paprikas. Viską gerai išmaišome ir 10 minučių paliekame šaltai pastovėti. Per tą laiką krabus apvyniojame rūkytos šoninės griežinėliais. Iš faršo masės formuojame rutulius, ir po valiai įstumiame po krabą apvyniotą šonine ir padarome cepelino formos. Dedame įį įįkaitintąą orkaitęę ir kepame apie 30 min.
PADAŽAS:
Pievagrybęęęęius nuĮlupamįįe, supjaustome {bąąąąet ne smulkiai} ir kepame aliejuje, nulupččame morką,ū sutarkuojame per bužžrokinę tarką ir dedame į ššššššššškeptuvę, pakepame 15 min. grybus ir morkas, po to dedame vegetą, pipirus, šaukštųųųųųųųelį cukraus, čili miltelius, ir pabaigai supilame grietėėėėėinėlę, pakaitiname dar dešimt minučių ir išjungiame.
Į lėkštę dedame pekino salotų, agurkų, pomidorų, ir gražiai sudėliojame kotletus, ant viršaus negailėdami pilame padažą, dar galime pabarstyti parmezano sūriu patiekalo viršų. Prie šių kotletukų labai tinka orkaiteje iškeptos bulvės. (elita)

Pasidalink su draugais!

Receptų kategorijos

Naujas komentaras

(būtinas)

Įveskite žodžius patvirtinimui

Recepto komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pagal savo patirtį ir pasidalink nuomone su kitais!