4 rezultatų ieškant "uzkandziai p"

Kepta cukinija su česnaku

Kepta cukinija su česnakuIngridientai: 1 cukinija prieskonių, gali būti "Vegeta" česnako miltų apvoliojimui aliejaus kepimui Gaminimas: Cukiniją supjaustome griežinėliais, apie 0,5 cm storio. Griežinėlius apibarstome prieskoniais ir apvoliojame miltais. Dedame į įkaitintą ..

Recepto vertinimas: 3

Kilkių užkandžiai prie alaus

Kilkių užkandžiai prie alaus Sudėtingumas: 2 Ingridientai: 1 kg kilkių, 0,5 l marinuotų grybų, 1 stiklinė marinato. Gaminimas: Iš gerai įsūdytos kilkės išimti kaulus, nuplauti ir suvynioti. Kad neišsivyniotų prismeigti smeigtuku. Vyniotinius užpilti marinatu ir palaikyti dieną ar ..

Recepto vertinimas: 0

Karšti užkandžiai su sūriu

Karšti užkandžiai su sūriu Sudėtingumas: 2 Ingridientai: 4-6 riekės baltos duonos, 50 g lydyto sūrio, 1 valg. šaukštas krakmolo, 1 kiaušinis, 1 valg. šaukštas vyno, pagal skonį druskos, smulkiai maltų pipirų, taukų arba aliejaus. Gaminimas: Lydytas sūris sumaišomas su krakmolu, ..

Recepto vertinimas: 0

Jautienos išpjova ant iešmo

Jautienos išpjova ant iešmoIngridientai:800 g jautienos išpjovos, 3 šaukštai aliejaus, 4 nedideli pomidorai, ryšelis svogūnų laiškų, maltų pipirų, druskos, gelsvių, bazilikų.Gaminimas Nupjauname išpjovos plėves ir išilgai, per visą ilgį, pasmeigiame ją ant iešmo. Kad kepdama m..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: uzkandziai p