5 rezultatų ieškant "sprotai"

Sumuštinukai su žuvimi

Sumuštinukai su žuvimiIngridientai: 12 riekelių batono 20g sviesto 60g sūdytos ar rūkytos lašišos 5 rūkyti šprotai 30g silkių filė (marinuotos) truputis petražolių agurkų paprikų majonezo Paruošimo būdas: Batono riekeles supjaustyti norima forma ir pakepinti su svie..

Recepto vertinimas: 0

Žaliosios salotos su šprotais

Žaliosios salotos su šprotais Sudėtingumas: 2 Ingridientai: 2 gūžės salotų; 160 g. šprotų; 2 mėlynieji svogūnai; 150 g. virtų bulvių; 160 g. šviežių agurkų; 120 g. šviežių pomidorų; 180 g. mišrainės padažo. Gaminimas: Salotų lapus suplėšome ir sudedame į užkandines lė..

Recepto vertinimas: 0

Greita pica su dešra ir šprotais

Greita pica su dešra ir šprotaisIngridientai: 4 picos paplotėliai (gali būti šaldyti) 4 kietai išvirti kiaušiniai 1 mažas indelis pomidorų pastos 100 g dešros (geriausiai saliami) kelios alyvuogės be kauliukų 1 indelis šprotų 100 g pievagrybių 1 šaukštas sviesto 4 šaukš..

Recepto vertinimas: 5

sriuba

sriuba Sudėtingumas: 1 Ingridientai: šprotai aliejuje, morkos, svogūnai, bulvės, truputi ryžių Gaminimas: Užkaisti bulves su ryžiais,ant keptuves paketinti morkas su svogūnais,ir kai išvirs bulves su ryžiais tada supilti pakepintas morkas ir svogunus ir supilti šprotus. Tinka var..

Recepto vertinimas: 0

Silkė su šprotais (Violetos)

Silkė su šprotais (Violetos)Ingridientai:4 gabalėliai silkės filė, 4 dideli rūkyti šprotai, 2 virti kiaušiniai, majonezo, gietinės, šviežio smulkiai pjaustyto agurko.Gaminimas Silkės filė supjaustome juostelėmis. Gražiai sudedame į lėkštę. Ant viršaus sudedame smulkintus šprotu..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: sprotai