5 rezultatų ieškant "isbrinkintu"

Saldūs sumuštiniai su apelsinais ir razinomis

Saldūs sumuštiniai su apelsinais ir razinomis Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 100 g bandelių arba ragaišio, 20 g sviesto, 25 g žalių salotų, 1 apelsinas, 1 obuolys, razinų. Gaminimas: Balta duona arba ragaišis aptepami sviestu.Ant vieno krašto dedamas salotos lapelis, ant jo - apelsino s..

Recepto vertinimas: 0

Saldi bulvių krakmolo sriuba

Saldi bulvių krakmolo sriubaIngridientai:Stiklinė bulvių krakmolo, 1—2 kiaušiniai, 0,5l vandens, litras pieno, 2 šaukštai džiovintų išbrinkintų ir susmulkintų obuolių ar razinų, truputis druskos ir cukraus.Gaminimas Kiaušiniai išplakami, sudedamas krakmolas ir išminkoma ..

Recepto vertinimas: 0

Bulvių ir pupelių sriuba su gelsve

Bulvių ir pupelių sriuba su gelsveIngridientai:2—3 bulvės, 2 šaukštai išbrinkintų pupelių, 0,5l pieno, litras vandens, gelsvės lapelių, druskos.Gaminimas Išbrinkintos pupelės verdamos litre vandens, kol pradės minkštėti. Paskui sudedamos supjaustytos bulvės. Kai bulvės ..

Recepto vertinimas: 0

Saldus bulvių apkepas

Saldus bulvių apkepasIngridientai:4—5 virtos bulvės, 100 g margarino, 0,5 stiklinės cukraus, 3 kiaušiniai, 0,5 stiklinės razinų ar išbrinkintų ir smulkiai supjaustytų džiovintų obuolių, šaukštelis vanilinio cukraus.Gaminimas Bulvės stambiai sutarkuojamos, margarinas iki pu..

Recepto vertinimas: 0

Bulvių ir džiovintų obuolių apkepas

Bulvių ir džiovintų obuolių apkepasIngridientai:8—9 bulvės, 2 kiaušiniai, 2 stiklinės miltų, 20 g mielių, šaukštas cukraus, 0,5 stiklinės pieno, stiklinė išbrinkintų ir smulkiai supjaustytų džiovintų obuolių, druskos.Gaminimas Bulvės nuskutamos, sutarkuojamos ir iš..

Recepto vertinimas: 2

Raktiniai žodžiai: isbrinkintu