5 rezultatų ieškant "zaliuju"

Braškės su žaliųjų pipirų padažu

Sudėkite į puodą visus padažo komponentus ir virkite, kol ištirps cukrus. Tada pavirkite padažą maždaug dar 2 min. Sudėkite braškes į keturis indelius ir ant viršaus užpilkite šilto padažo. ..

Recepto vertinimas: 0

Žaliųjų žirnelių sriuba

Žirnelius kartu su skysčiu supilti į puodą. Po to įpilti sultinį, užvirinti, pasūdyti. Iš kiaušinių ir miltų paruošti tešlą leistiniams kukuliams ir pilti ją plona srovele į puodą su verdančia sriuba. Patiekti puodeliuose arba lėkštėse, apibarstytą petražolėmis. ..

Recepto vertinimas: 0

Konservuotų žaliųjų žirnelių sriuba

Į verdantį sultinį sudėti žirnelius ir pavirti. Trynius ištrinti su druska ir sumaišyti su grietine. Sriubą nukelti nuo ugnies ir ataušinus, maišant užbalinti trynių ir grietinės mišiniu. Dar pakaitinti. Patiekat užberti petražolės lapelių. Skanaus! ..

Recepto vertinimas: 0

Žaliųjų šparaginių pupelių ir abrikosų salotos

Abrikosus užpilame šaltu vandeniu ir palaikome 3 val. Išmirkytus abrikosus kartu su vandeniu supilame į puodą, užviriname, uždengiame ir paverdame 5-10 min., kol suminkštėja. Nuvarviname, kiekvieną abrikosą supjaustome šiaudeliais, sudedame į salotinę ir sumaišome su tarkuotomis ape..

Recepto vertinimas: 0

Žaliųjų citrinų sriuba (Sopa de lima)

Vištienos krūtinėlės filė bei kepenėles nuplaukite ir nusausinkite. Česnako skilteles ir svogūnus nulupkite. Kalendras nuplaukite. Užvirinkite 1,5 l vandens su 1 česnako skiltele, geltonuoju svogūnu ir kalendromis. Pasūdykite, įdėkite vištienos krūtinėlės filė, uždenkite ir vir..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: zaliuju